AntiAIDS maratons Daugavpilī.
1.decembrī visā pasaulē notiek pasākumi cīņai ar AIDS. Arī Daugavpils, jau ceturto gadu rīko pasākumus veltītus šai tēmai. 1. decembrī Daugavpilī notiks AntiAIDS maratons.
Maratona piedalīties ir aicināti visi, kuri prot dziedāt,dejot, muzicēt, jo maratons ir muzikāls. Piedalīties pasākumā ir pieteikušies daudzi pilsētā jau zināmi kolektīvi un izpildītāji, kā arī daudzi jauni dalībnieki. Dalībnieku vidū ir starptautisko konkursu laureāts deju kolektīvs “Paradīze”, Latgales transporta un sakaru skolas kolektīvi, grupas “ Balaguri”, “ Effort”, “Momento mori” un daudzi citi dalībnieki, kas pārstāv dažādus mūzikas žanrus.
Maratons notiks klubā “Banzai”, sākums plkst. 17.00. Ieja pēc ielūgumiem. Pasākumu organizē Daugavpils domes Jaunatnes nodaļa.

Автор: Daugavpils

Автор: Hicham
Добавлено: 10.02.2016 17:38
0

Ieteikums nākamajam gadam, lai neveidotos drostampības! Šeit varēja būt vēl arī šāds ieraksts: Sakarā, ka daudzi skolēni, kas dzimuši 1995.gadā, mācās 9.klasē un vēlas pārstāvēt savu skolu hokejā, tiek veiktas izmaiņas nolikumā. 1996.gads tiek nomainīts uz dzimuši 1995.gada 1.septembrī un jaunāki! Un nevienam nebūtu iebildumu! Bet kopumā ļoti kolosāls pasākums, lieliska organizācija, ēdināšana un viss pārējais! Paldies sacensību organizatoriem, vadītājiem un brīvprātīgajiem, paldies Ērglēnēšiem par viesmīlību! Uz tikšanos nākamgad! http://lsxdddvwd.com [url=http://jiclgvfzqw.com]jiclgvfzqw[/url] [link=http://xqmzuczu.com]xqmzuczu[/link]

Автор: Paulina
Добавлено: 10.02.2016 13:32
0

A pleinasgly rational answer. Good to hear from you.

Автор: Kayleen
Добавлено: 03.02.2016 15:58
0

It's great to read something that's both enjoyable and provides prmasgtiadc solutions.

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha